Dzień Pluszowego Misia to niewątpliwie jeden z najbardziej atrakcyjnych dni w kalendarzu przedszkolaków. Specjalnymi gośćmi tego dnia w naszym przedszkolu był nie kto inny, jak tylko pluszowe misie. Wychowawcy jak co roku postarali się, aby w wyjątkowy sposób uczcić to święto organizując różne aktywności m. in.: misiową fotobudkę, rysowanie misia oraz przyklejanie misiowej kokardy bez użycia zmysłu wzroku, zabawy ruchowe z chustą animacyjną (oczywiście w towarzystwie misiów), zabawy taneczne z misiami, misiową matematykę. Rodzice dla naszych przedszkolaków przygotowali przepyszne piernikowe misie.

W tym dniu swój finał miał również konkurs plastyczny "Miś Kibic", który miał na celu wsparcie naszych piłkarzy na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Katarze. Wpłynęły 34 prace spośród których komisja wytypowała zwycięzców oraz wyróżnienia. Oto wyniki:

Kategoria 3-4 lata:

1 miejsce - Kalina Witkowska

2 miejsce - Iga Rosłoń

3 miejsce - Jakub Leszek

Kategoria 5-6 lat:

1 miejsce - Maria Pietrak

2 miejsce - Lena Gajowa

3 miejsce - Gabriela Sprycha

Wyróżnienia w otrzymali: Tymon Walo, Nikola Rudnicka, Wojciech Pietrak, Maria Lendzion, Milena Miśkurka, Igor Goławski, Karina Ogrodnik, Lena Jalowska, Oliwia Szczybelska, Liliana Gajo.

Dziękujemy za udział w konkursie!

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i lizaki. Nagrody dla zwycięzców w postaci gier dydaktycznych, artykułów plastycznych i słodyczy ufundowała Rada Rodziców Przedszkola, za co organizatorzy serdecznie dziękują. Dodatkową nagrodą - niespodzianką dla starszych uczestników konkursu był trening piłkarski z Panem Wicedyrektorem Jarosławem Michalakiem. To był wspaniały dzień!