Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Tydzień Profilaktyki Chorób Zakaźnych trwał od 12 do 16 września 2022r. Inicjatorem akcji jest Ministerstwo Edukacji i Nauki wraz z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi . Celem przedsięwzięcia jest przekazywanie wiedzy i umiejętności dbania o zdrowie własne i najbliższych. 

W ramach dzialań z zakresu profilaktyki chorób zakaźnych w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią Dominiką Skwarek - pielęgniarką Ośrodka Zdrowia w Staninie, która przekazała informacjie o chorobach zakaźnych i spsobach ich zapobiegania. Na korytarzu szkolnym zaprezentowane są również ulotki na ten temat profilaktyki chorob zakaźnych. 

Wiecej informacji na temat chorób zakaźnych można znaleźć na stronie Ministerstwa Edukacji i Nauki.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com