Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

31 maja 2022 uczniowie klas VII wzięli udział w rajdzie rowerowym. 25 rowerzystów pod opieką wychowawców pokonało 32 kilometrową trasę ze Stanina do Wnętrznego przez Fiukówkę i z powrotem. Pogoda była wprost wymarzona, a humory wszystkim dopisywały. W miejscowości Wnętrzne zostaliśmy ugoszczeni przez państwa Redzików. Czekał na nas poczęstunek, rozpalone ognisko i bardzo miła atmosfera. Po posiłku i chwili odpoczynku uczniowie wykazali się kreatywnością w organizowaniu zabaw – było przeciąganie liny, grupowe skakanie przez nią, zabawa w chowanego. Uczestnikom przyświecała idea aktywnego spędzania wolnego czasu, wypoczynku i promocji zdrowego trybu życia. Jazda rowerem po pięknych terenach leśnych, zabawy na świeżym powietrzu przyczyniają się do prawidłowego rozwoju. Turystyka jest dla każdego, wspaniale integruje.

Dziękujemy Państwu Redzikom za życzliwość i miłe przyjęcie naszej grupy. Wyjazd był udany i na długo pozostanie w pamięci.
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com