Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt


W  piątek 29 kwietnia 2022r.  w SP nr 9 w Białej Podlaskiej odbyły się zawody rejonowe piłki nożnej dziewcząt. Drużyna naszej szkoły pod opieką pani Joanny Smyk po bardzo wyrównanych meczach wywalczyła II miejsce. W rozgrywkach uczestniczyły 4 drużyny dziewcząt Białej Podlaskiej, Parczewa, Rokitna  i Stanina, którą reprezentowały:   J. Gromada, M. Nowak, G. Koślacz,  M. Skwarek, G. Roguska, D. Skwarek, A. Poszytek, W. Orzeł, R. Roksana. Dziewczęta zaprezentowały się na wysokim poziomie.

 Gratulujemy sukcesów!
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com