„Miś jest mały i puchaty,
Miś jest fajny i kudłaty,
Miś jest gruby jak ta kula,
 Misia zawsze się przytula…”

Serdecznie dziękujemy społeczności szkolnej, uczniom oraz pracownikom za tak liczne wsparcie akcji oraz chęć niesienia pomocy chorym dzieciom. Ilość zebranych pluszaków przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Sześć ogromnych worków wypełnionych misiami pojechało do Lublina, gdzie zostały przekazane   koordynatorce projektów charytatywnych Fundacji „Gdy liczy się czas”.

Jednak zanim pluszaki trafią w ręce „OnkoDzieci” zostają poddane specjalnemu naświetlaniu, które ma za zadanie zniszczyć ewentualne wirusy i bakterie. Wszystko to w trosce o zdrowie małych pacjentów.

Pierwsze misie trafiły już do dzieci z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego im. Antoniego Gębali w Lublinie. Przyniosły one wiele pozytywnej energii i radości małym bohaterom, co widać na twarzach dzieci.

Pluszowi przyjaciele trafili również do małych pacjentów Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie, Centrum Zdrowia Dziecka, na Oddział Onkologii Uniwersyteckiego Szpitala w Lublinie oraz na Odział Onkologiczny w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach.

Czy może być coś wspanialszego od uśmiechu dziecka? Chyba tylko uśmiech wielu dzieci .