Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Szanowni Pracownicy Oświaty, Dzień Edukacji Narodowej jest okazją do uhonorowania tych, którzy na co dzień służą wiedzą i umiejętnościami, aby w młodych ludziach zaszczepiać potrzebę odkrywania świata i rozwijania swoich talentów.

Szanowni Nauczyciele i Wychowawcy, składamy Wam - wszystkim Pedagogom spełnienia wszystkich planów i zamierzeń, niech każdego dnia towarzyszy Państwu pogoda ducha oraz pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich dobre życiowe wybory. 

Podziękowania składamy również pracownikom obsługi administracyjnej oraz pracownikom niepedagogicznym za zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie zaplecza naszej placówki. Mamy nadzieję, że praca w oświacie przyniesie Państwu poczucie spełnienia i dostarczy wielu chwil radości.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Staninie

 

 

 

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com