Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Zwiedzanie i podziwianie uroków Kołobrzegu, wycieczki do parków rozrywki w Zieleniewie i Dygowie, zajęcia sportowe i rekreacyjne, w tym w aquaparku MILENIUM oraz przede wszystkim kąpiele w morzu i plażowanie, to atrakcje w których brały udział dzieci i młodzież z Zespołu Szkół w Staninie.

Kolonie odbyły się w dniach od 11 do 19 lipca a uczestniczyło w nich siedemnastu uczniów z ZS w Staninie. Organizator to Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych i Turystycznych „SUPER PODRÓŻ” – Dziękujemy za SUPER organizację. Opiekun grupy ze Stanina: Jarosław Michalak
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com