Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Kolejny rok szkolny dobiega końca i żegnamy kolejnych absolwentów naszej „0” z grupy B. Jak co roku pożegnanie to bardzo piękna uroczystość, pełna wzruszeń nie tylko dla Rodziców ale również Grona Pedagoczicznego i dzieci. Na zakończenie roku dzieci zaprezentowały program artystyczny. Nie zabrakło uśmiechu na twarzy oraz łezki wzruszeń.

Dzieci pięknie recytowały wierszyki oraz śpiewały piosenki. Na zakonczenie głos zabrała Pani Marta Mućka, która życzyła wszystkim  dzieciom samych sukcesów w ich dalszej edukacji. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia zeróweczki oraz upominki ufundowane przez Rodziców.

 Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com