14 czerwca 2021 r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy pod opieką p. Hanny Sobiech, p. Małgorzaty Jastrzębskiej i p. Agnieszki Tronowskiej. Pojechały na nią całe klasy trzecie. Zwiedzaliśmy najciekawsze miejsca w stolicy, które przykuwają uwagę turystów.

Wyjechaliśmy o godz.8.00 rano, spod budynku naszej szkoły. Jechaliśmy długo, aż w końcu ujrzeliśmy tablice z napisem: Warszawa. Gdy wysiedliśmy z autobusu i ustawiliśmy się parami, wyruszyliśmy zwiedzać Muzeum Wojska Polskiego. Następnie udaliśmy się  na taras widokowy na 30 piętrze Pałacu Kultury i Nauki, skąd podziwialiśmy panoramę miasta.

Następnym punktem wycieczki było udanie się spacerkiem na Krakowskie Przedmieście przed Pałac Prezydencki i Zamek Królewski. Potem udaliśmy się do ogrodu zoologicznego.

Chyba ,jak większość dzieci, najdłużej zatrzymaliśmy się przed klatkami małp,słoni,żyraf czy tygrysów.
Dobiegał koniec naszej wycieczki, ale w drodze powrotnej zatrzymaliśmy się  w MacDonaldzie. Wróciliśmy  zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni.

Była to udana wycieczka.