WYCIECZKA UCZNIÓW KLAS DRUGICH DO PARKU EDUKACJI I ROZRYWKI W MOŚCISKACH

8 czerwca 2021r. uczniowie klas II a i II b  byli na wycieczce  w Parku Edukacji i Rozrywki  w Mościskach koło Trojanowa. Uczniowie mogli miło spędzić czas, wspólnie bawić się, ale też uczyć. Na Farmie Iluzji można było dostrzec wiele niesamowitych budowli, gigantyczne zabawki oraz miejsca pełne magii, takie jak Magiczny Domek, Lewitujący Kran, Studnia Nieskończoności. Uczniowie mieli okazję obejrzeć między innymi Muzeum Iluzji oraz Chatę Tajemnic, szukać drogi wyjścia w Lustrzanym i Wiklinowym Labiryncie, przeżyć niesamowite odczucia w Zakręconym Domku, bawić się lewitującymi kulkami, pospacerować Laskiem Doświadczeń.  Po obiedzie każdy korzystał z interesujących go atrakcji. Niektórzy wybrali park linowy, inni dmuchańce, karuzelę czy drewniany plac zabaw. Koniec wycieczki uwieńczyły zakupy w sklepie z pamiątkami. Wszyscy zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domu. O bezpieczeństwo dzieci podczas wycieczki troszczyły się panie: Jadwiga Blachowicz, Anna Witek i Agata Skwarek.