Telefon (25) 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Już niedługo wakacje
Wyświetl stronę jako PDF

Zmiany w ruchu drogowym. Lista zmian w kodeksie drogowym 2021


Zmiany w ruchu drogowym będą wprowadzone w dwóch etapach. Pierwsze zmiany w ruchu drogowym wchodzą w życie już 20 maja 2021 roku, kolejne – 1 czerwca 2021 roku. Niezaprzeczalnym faktem jest, że każdy uczestnik dróg niezależnie od tego jak się porusza – pieszo, rowerem, autem czy hulajnogą elektryczną – powinien zapoznać się z nowymi przepisami. Ich nieznajomość nikogo nie zwalnia z łamania prawa i nie będzie żadną wymówką dla mundurowych.

Dalsza częśc tutaj....
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com