• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Powrót uczniów do nauki po feriach

1
4

Powrót uczniów do nauki po feriach

W okresie od 18 do 31 stycznia 2021 r. nauka w klasach I-III szkoły podstawowej będzie odbywała się stacjonarnie. Pozostałe klasy będą uczyły się w trybie zdalnym według planu lekcji. Przypomnimy ważne terminy klasyfikacji:

22 stycznia 2021 r. - ostateczny termin wystawiania ocen śródrocznych; zakończenie I półrocza,
25 stycznia 2021 r. - rada klasyfikacyjna; początek II półrocza.

Plan lekcji dla klas I-III obowiązujący od 18.01.2021r.

 

 

Żeby wszystko odbywało się maksymalnie bezpiecznie dla środowiska szkolnego, dla nauczycieli, uczniów, dla pracowników administracyjnych i dla rodziców, tych uczniów, którzy będą szli do szkoły, wydano wytyczne MEiN, MZ i GIS w sprawie reżimu sanitarnego.

- wytyczne (zobacz tutaj)

W oparciu o wytyczne aktualizowano Procedury zapewniania bezpieczeństwa w Zespole Szkół w Staninie (szkoła podstawowa) w związku z wystąpieniem epidemii COVID-19.

Publikujemy materiał do zapoznania się ze zmianami:

-procedury (zobacz tutaj)

Organizacja dowozu dla uczniów klas I-III:

 -dowożenie (zobacz tutaj)

Świetlicy szkolna będzie działała w godzinach 8.00-9.15 oraz 13.00-15.00.

Uczniów klas ósmych zapraszamy na konsultacje z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego zgodnie z harmonogramem obowiązującym w grudniu 2020 r.

14 stycznia pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów ds. GovTech Justyna Orłowska poinformowała, że przygotowano specjalną infolinię ze wsparciem technicznym dla nauczycieli, edukatorów, a także młodszych klas. Jak mówiła wsparcie techniczne będzie można uzyskać „każdego dnia tygodnia, w godzinach zajęć lekcyjnych, a także przed i po”.

Infolinia +48 222 500 144 ma być czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6-20 oraz w weekendy w godz. 8-18.

Do pobrania:


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.