• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Mała Książka Wielki Człowiek

1

Mała Książka Wielki Człowiek

Projekt „Mała książka – wielki człowiek” realizowany jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Rzecznika Praw Dziecka. Tegoroczny etap kampanii został przygotowany dla uczniów klas pierwszych.Za sprawą przygotowanej specjalnie książki uczniowie klas pierwszych zostają zaproszeni do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania, a w końcu przyjemność czerpania z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie.
Poniżej link do bazy wiedzy: Co daje czytanie dziecku? Co czytać?

http://wielki-czlowiek.pl/czytaj-dziecku

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.