• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka klasy I A do Magicznych Ogrodów

33

Wycieczka klasy I A do Magicznych Ogrodów

W dniu 11 czerwca 2018r. odbyła się wycieczka do Magicznych Ogrodów w Trzciankach koło Kazimierza Dolnego. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klasy Ia wraz z rodzicami oraz wychowawczynią p. Teresą Wardak.To czarodziejskie miejsce urzekło nas tajemniczością, różnorodnością barw i obecnością niezwykłych istot. Dzieci mogły pobawić się z baśniowymi postaciami – animatorami i zwiedzić najciekawsze miejsca   bajkowego ogrodu.  Wszystkich zauroczyła Kwiatowa Dolina, Marchewkowe Pole, Różanka, drzewa Skrzaty, Krasnoludzki Gród. W wolnej chwili mogliśmy korzystać z atrakcji, które dzieciom podobały się najbardziej. Najwięcej emocji wzbudził przejazd kolejką przez Kwiatową Dolinę, gdzie dzieci mogły  poznać zamieszkałe tam Wróżki Smużki, olbrzymią gąsienicę, ziemne skrzaty Bulwiaki i psotliwe włochate Mordole. Nie lada zadaniem było samodzielne przepłynięcie stawu prawdziwą tratwą oraz zjeżdżanie z ogromnej zjeżdżalni.  Jednak największym wyzwaniem było wejście do strasznego Mroczyska.  Całość wyjazdu zakończył smaczny poczęstunek.  Z pewnością  pobyt w bajkowej krainie zapisze się w pamięci nie tylko dzieci, ale i ich rodziców. 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.