• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Warszawy uczniów klasy II, III A i III B

11

Wycieczka do Warszawy uczniów klasy II, III A i III B

15 grudnia 2017r. odbyła się wycieczka do Warszawy uczniów klasy II, III A i III B wraz z wychowawczyniami: p.Jadwigą Blachowicz, p.Małgorzatą Jastrzębską i p.Justyną Chmiel pod kierownictwem p.Hanny Sobiech. Pobyt w stolicy rozpoczęliśmy od warsztatów tworzenia czekolady w Wedlu. Każdy uczestnik tworzył własną czekoladę 100g, poznał proces powstawania czekolady - od plantacji do tabliczki. Również tu byliśmy poczęstowani kubeczkiem gorącej czekolady. Następnie podzieliliśmy się na dwie podgrupy. Jedna z nich zwiedzała Rezydencję Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - BELWEDER, druga zaś w tym czasie odbyła zimowy spacer po Łazienkach Królewskich.

Kolejnym punktem programu wycieczki było zwiedzanie Stadionu Narodowego trasą "Piłkarskie Emocje". Podczas trasy zobaczyliśmy m.in. pomieszczenia strefy zawodniczej wykorzystywane podczas meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz centrum medialne PGE Narodowego, które przeznaczone jest dla dziennikarzy. Oczywiście na zakończenie nie mogliśmy nie być na posiłku w Mc Donaldzie.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.