• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Warszawy - Centrum Nauki Kopernik

4

Wycieczka do Warszawy - Centrum Nauki Kopernik

 

    Dnia 5 maja 2016 r. uczniowie klas: IV a i IV b Szkoły Podstawowej pod opieką p. J. Koniecznej, p. A. Nowak, p. B. Jalowskiej uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wycieczki było uczenie się przez doświadczenie w Centrum Nauki Kopernik, w którym uczniowie poznawali prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Niezapomniane wrażenia dla uczniów przyniosła, również prelekcja w samolocie wojskowym AN-26 w Muzeum Wojska Polskiego

Uczniowie mieli  również okazję spacerować po Starym Mieście i przed Pałac Prezydenta. Ogromne emocje przyniósł punkt widokowy na Stadionie Narodowym, gdzie uczniowie chętnie robili sobie zdjęcia.  Ostatnim punktem wycieczki był  taras widokowy na lotnisku Chopina ,,Okęcie", gdzie uczniowie mieli okazję podziwiać startujące i lądujące  samoloty. Na zakończenie wycieczki  uczniowie posilili się w McDonald’s. Zmęczeni, ale w bardzo dobrych nastrojach wieczorem wróciliśmy do domów.

 

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.