• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Spotkanie z fizjoterapeutą

4

Spotkanie z fizjoterapeutą

 

    27.11.2015 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z fizjoterapeutą , Panem Radosławem Perzem. Tematem wystąpienia były wady postawy u dzieci i młodzieży. W pogadance brali udział uczniowie klas IV i VI wraz z wychowawcami. Prowadzący omówił najczęściej występujące wady u młodzieży, oraz przyczynę ich powstawania.

Uczniowie chętnie włączali się w dyskusję, odpowiadali na pytania Pana Radosława. Wiedza uczniów na temat prawidłowej postawy ciała z pewnością po tym spotkaniu wzrosła, co można było  także zaobserwować w trakcie jego trwania, gdyż uczniowie często się poprawiali, zmieniali sposób siadania na prawidłowy oraz unosili zgrabnie głowę aby poprawić  własną sylwetkę. Spotkanie zorganizowała pani Anita Konieczna i Agnieszka Paśnikowska.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.