• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Zakopanego

20

Wycieczka do Zakopanego

 

   W ramach realizacji programu „Aktywnie po zdrowie'' w dniach 26.09.15-30.09.15 wychowawca Krystyna Rosłoń zorganizowała wycieczkę do Zakopanego dla uczniów i rodziców. Celem wycieczki było propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu, rozwijania sprawności fizycznej sprzyjającej naszemu zdrowiu.Do Zakopanego udaliśmy się pociągiem, by uczniowie poznali zasady podróżowania Polską Koleją Państwową.
    

Podczas pobytu w górach zwiedziliśmy:

  • reprezentacyjną ulicę Zakopanego-Krupówki, neoromański kościół oraz zachwycaliśmy się rozciągającym się przed nami widokiem na Giewont,
  • Morskie Oko , największe jezioro Tatr , położone w Dolinie Rybiego Potoku
  • zdobyliśmy szczyt Gubałówki, skąd podziwialiśmy piękno polskich Tatr.

         Organizacja wycieczki oraz podróż pociągiem okazałą się trafną decyzją. Uczniowie jak i rodzicie wrócili bardzo zadowoleni i zachwyceni z tak przyjemnego i aktywnie spędzonego czasu w stolicy polskich Tatr.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.