Koncert zespołu Full Power Spirit

Koncert zespołu Full Power Spirit

Dnia 23.09.2014r. w naszym gimnazjum gościł zespół  Full Power Spirit. Członkowie zespołu wystąpili z programem motywacyjno – profilaktycznym o nazwie „Znajdź pomysł na siebie”, który skierowany był do uczniów gimnazjum. W trakcie 100 minutowego spotkania mówili młodzieży o tym, gdzie warto szukać: szacunku, miłości i akceptacji.

Program obejmował m.in.: konkursy, prezentacje oraz pokaz beat – boxu w wykonaniu jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie – prykONE, a także koncert członków zespołu. Występ podparty był świadectwem z życia artysty. Zawierał on także elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej oraz ukierunkowany był na realizację przesłania: STOP PRZEMOCY. Program  występu był  skonstruowany w taki sposób, by zaktywizować wszystkich uczestników.Uczniowie byli bardzo zadowoleni z występu zespołu.