• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Koncert zespołu Full Power Spirit

1

Koncert zespołu Full Power Spirit

   Dnia 23.09.2014r. w naszym gimnazjum gościł zespół  Full Power Spirit. Członkowie zespołu wystąpili z programem motywacyjno – profilaktycznym o nazwie „Znajdź pomysł na siebie”, który skierowany był do uczniów gimnazjum. W trakcie 100 minutowego spotkania mówili młodzieży o tym, gdzie warto szukać: szacunku, miłości i akceptacji.  

   Program obejmował m.in.: konkursy, prezentacje oraz pokaz beat – boxu w wykonaniu jednego z najlepszych polskich specjalistów w tej dziedzinie – prykONE, a także koncert członków zespołu. Występ podparty był świadectwem z życia artysty. Zawierał on także elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej oraz ukierunkowany był na realizację przesłania: STOP PRZEMOCY. Program  występu był  skonstruowany w taki sposób, by zaktywizować wszystkich uczestników.Uczniowie byli bardzo zadowoleni z występu zespołu.

 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.