• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Wycieczka do Siedlec

1

Wycieczka do Siedlec

28.11.2013r. klasy piąte z zespołu Szkół w Staninie były na wycieczce w Siedlcach, którą zorganizowały p. Anna Nowak, p. Teresa Oskroba i p. Grażyna Krasuska. Najpierw pojechaliśmy na lodowisko – było super! Kilku uczniów uczyło się jazdy na łyżwach. Większość ją doskonaliła. Prawie każdy zaliczył upadek.

Jeździliśmy dwie godziny. Z zazdrością patrzyliśmy na technikę jazdy starszych kolegów.Potem udaliśmy się do kina na „Igrzyska śmierci – W pierścieniu ognia”. Film był ciekawy (momentami mroził krew w żyłach), jednak zachęcamy do obejrzenia. Po takich emocjach pojechaliśmy do Mc Donald’u.Wróciliśmy około 17 do Stanina. To był cudowny wyjazd!.
Uczniowie klasy Vb


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.