• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

7

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Dziś w Zespole Szkół w Staninie pożegnaliśmy naszych wspaniałych trzecioklasistów. Nie obyło się bez wzruszeń, łez i pełnych ciepła uśmiechów przy wspominaniu minionych trzech lat. Pan Dyrektor Janusz Sobiech oraz wszyscy nauczyciele pożegnali uczniów ciepłym słowem. Najlepsi zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami. Uczniowie odwdzięczyli się wychowawcom oraz nauczycielom żegnając ich przygotowanymi przez siebie wierszykami. Mamy nadzieję, że trzecioklasiści mile będą wspominać lata spędzone w gimnazjum. Dyrekcja, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły życzą im powodzenia w podejmowaniu życiowych decyzji oraz miłego i bezpiecznego wypoczynku podczas wakacji.


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.