• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Spotkanie autorskie z Gają Kołodziej

2

Spotkanie autorskie z Gają Kołodziej

   29 maja odwiedziła nas młoda pisarka tworząca dla młodzieży – pani Gaja Kołodziej.W spotkaniu wzięli udział uczniowie klasy II c i I b gimnazjum oraz zaproszeni goście. Pani Gaja jest autorką takich powieści dla młodzieży jak: „Wystrzałowa maturzystka”, „Wystrzałowa licealistka”, „Dar” i ostatnia jej powieść „Księżniczka w blasku sławy i cieniu obsesji”. Pisarka opowiedziała nam o swoich pasjach, zamiłowaniu do pisania dla młodzieży oraz swoich planach na przyszłość związanych z twórczością literacką. Zdradziła,że „Księżniczka w blasku sławy i cieniu obsesji” jest ostatnią powieścią dla młodzieży. Teraz zacznie pisać dla dorosłych czytelników. Po spotkaniu odbyły się indywidualne rozmowy z autorką w czasie, których można było zakupić książki oraz uzyskać autograf. 


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.