Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy
Wyświetl stronę jako PDF

Rekrutacja do przedszkola

na rok szkolny 2021/2022


Aktualizacja 19.03.2021

Wyniki rekrutacji do przedszkola 2021/2022 - lista zakwalifikowanych i niezakwalifikowanycy do przedszkola

Jednocześnie przypominamy o złożeniu  przez rodzica/prawnego opiekuna kandydata Potwierdzenie woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia do dnia 30.03.2021.

Rusza nabór dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stanin. Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 1 marca 2021 roku i  będzie prowadzona elektronicznie.

Aby zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Staninie należy wejść na stronę:

https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/gminastanin

i dokonać zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego  w Zespole Szkół w Staninie (zakładka "ZGŁOŚ KANDYDATURĘ" bedzie aktywna dopiero od poniedziałku!). Z listy rozwijanej wybieramy Przedszkole w Staninie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą naszych oddziałów. Wybieramy grupę i wprowadzamy dane dziecka, rodziców, uzupełniamy pola dotyczące spełniania kryteriów gminnych. Następnie wydrukowany wniosek dostarczamy wraz z załącznikami do sekretariatu ZS w Staninie. Dzieci już uczęszczające (spoza obwodu również) już są wprowadzone do systemu i nie muszą ponownie się rekrutować! W razie problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji. Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji!

Osoby, które nie mają możliwości dokonać zgłoszenia elektronicznego, mogą zrobić to poprzez złożenie dokumentów w sekretariacie szkoły (wniosek i załączniki poniżej dostępne do pobrania). Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest z wykorzystaniem systemu informatycznego w terminach określonych w komunikacie Dyrektora Zespołu Szkół w Staninie.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku instruktażowego w jakis sposób założyć konto do elektronicznej rekrutacji.

 

Wnioski oraz dokumenty dla osób zainteresowanych rekrutacją do przedszkola zostały zamieszczone poniżej w sekcji "Do pobrania".

Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com