• pocztazs-stanin.pl
  • (25) 796 11 84

Procedury zapewniania bezpieczeństwa przeciwdziałania epidemii COVID-19

1
4

Procedury zapewniania bezpieczeństwa przeciwdziałania epidemii COVID-19

Szanowni Państwo!

W związku ze zmianami organizacji pracy naszej szkoły wprowadzonymi przepisami w zakresie przeciwdziałania epidemii COVID-19, informuję, że szczegółowy zakres nowych wytycznych dotyczących bezpieczeństwa w szkole znajduje się w „Procedurach zapewniania bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii”.  Dokument ten zostanie wprowadzony Zarządzeniem Dyrektora dnia 30 sierpnia i obowiązywać będzie od dnia 1 września 2020 roku WSZYSTKICH uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.

Ponieważ reguluje on tak istotne sprawy jak nowe obowiązki w zakresie zachowania wymogów bezpieczeństwa, funkcjonowania szatni, stołówki, kwestie przyprowadzania i odbierania uczniów ze szkoły i wiele innych, bardzo proszę o wnikliwe zapoznanie się z nim oraz w miarę możliwości przekazanie niezbędnych wskazówek dzieciom.

Wprowadzone Procedury stanowią załącznik do niniejszej wiadomości.

Bardzo dziękuję za współpracę i wyrozumiałość.

Do pobrania:


wróć
Zapisz się na nasz newsletter

Poinformujemy cię o wywiadówkach, wycieczkach i aktualnościach.