Telefon 25 796 11 84
E-mail poczta@zs-stanin.pl
Witaj
Witamy Was w szkole
Wyświetl stronę jako PDF


16 listopada 2017 roku klasa Ia i Ib  udali się na wycieczkę do Warszawy. Uczniami opiekowały  się panie: Barbara Mróz, Teresa Wardak i Monika Sawczuk. Wycieczka rozpoczęła się od pobytu w Teatrze Syrena, gdzie uczniowie obejrzeli baśń pt. ,,Królowa Śniegu”. Niezwykłe efekty dźwiękowe i świetlne,  scenografia oraz gra aktorów sprawiły, że uczniowie byli pod wielkim wrażeniem.  Pobyt na lotnisku Chopina był również niezwykle fascynujący. Uczniowie nie tylko obserwowali przyloty i odloty samolotów, ale również mieli okazję porozmawiać z jednym z pilotów i zrobić z nim wspólne zdjęcie. W sposób praktyczny mogli dowiedzieć się o najtańszych lotach w  dniu 1 czerwca 2018r. , czyli w Dniu Dziecka. Okazało się, że jest to lot do pięknego Wrocławia. Aktywnym fizycznie  punktem wycieczki był pobyt w sali zabaw oraz spacer ulicami stolicy. Wyjazdem do Warszawy uczniowie klasy Ia i Ib rozpoczęli realizację projektu ,,Podróże po Polsce”.

 
Pierwszą rzeczą musi być zawsze dobro dziecka

Ono musi się czuć kochane, ale musi też czuć się bezpiecznie.
Wiedzieć, co może, a czego nie wolno mu robić.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com