W grudniu  i styczniu członkowie koła naukowego „Ciekawi świata” wraz z opiekunami: Barbarą Gajownik i Iwoną Czerniewicz zrealizowali trzecią i czwartą część programu edukacyjnego „Być jak Ignacy”. Uczniowie klas ósmych uczestniczyli w zajęciach na temat „Astronomia i Układ Słoneczny”, zaś uczniowie klasy siódmej na temat „Kryptologia. Szyfry i matematyka w życiu”. Był to kolejny etap udziału w konkursie, który wyłoni koła naukowe i szkoły z najwyższą liczbą zdobytych punktów.

Członkowie koła wykonali również gazetkę na temat Układu Słonecznego. Wgranie raportów z realizacji czterech części programu oraz z wykonania gazetki pozwoliło szkole uzyskać 1100 punktów. Przed nami jeszcze cztery części i praca konkursowa.