Rusza nabór dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Stanin. Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się 1 marca 2021 roku i  będzie prowadzona elektronicznie.

Aby zapisać dziecko do oddziału przedszkolnego przy Publicznej Szkole Podstawowej w Staninie należy wejść na stronę:

i dokonać zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego  w Zespole Szkół w Staninie (zakładka "ZGŁOŚ KANDYDATURĘ" bedzie aktywna dopiero od poniedziałku!). Z listy rozwijanej wybieramy Przedszkole w Staninie. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą naszych oddziałów. Wybieramy grupę i wprowadzamy dane dziecka, rodziców, uzupełniamy pola dotyczące spełniania kryteriów gminnych. Następnie wydrukowany wniosek dostarczamy wraz z załącznikami do sekretariatu ZS w Staninie. Dzieci już uczęszczające (spoza obwodu również) już są wprowadzone do systemu i nie muszą ponownie się rekrutować! W razie problemów jesteśmy do Państwa dyspozycji. Życzymy powodzenia w procesie rekrutacji!

Osoby, które nie mają możliwości dokonać zgłoszenia elektronicznego, mogą zrobić to poprzez złożenie dokumentów w sekretariacie szkoły (wniosek i załączniki poniżej dostępne do pobrania). Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest z wykorzystaniem systemu informatycznego w terminach określonych w komunikacie Dyrektora Zespołu Szkół w Staninie.

Zapraszamy do obejrzenia filmiku instruktażowego w jakis sposób założyć konto do elektronicznej rekrutacji.

Poniżej zamieszczamy dokumenty dla osób zainteresowanych rekrutacją do przedszkola: