Kocham Cię Mamo i Tato! Pod  takim hasłem w dniu 8 czerwca 2018 roku odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Rodziny przygotowana przez uczniów klasy Ia wraz z wychowawczynią p. Teresą Wardak. Uczniowie w ten sposób chcieli podziękować swoim rodzicom za  miłość, którą od nich otrzymują. Dowodem wdzięczności za trud wychowania i poświecenie były pięknie wyrecytowane wiersze, wyśpiewane piosenki oraz taniec w wykonaniu kilku uczennic. Na koniec każde dziecko wręczyło własnoręcznie przygotowany upominek wraz z najpiękniejszymi życzeniami. Uczniowie stworzyli serdeczną i miłą atmosferę. Wszyscy rodzice  byli zachwyceni występami swoich dzieci. Byli dumni ze swoich pociech. Uśmiech na ich twarzach oraz gromkie brawa świadczyły o radości. Występujące dzieci wzbudziły wśród nich duże wzruszenie i emocje. Niejednokrotnie widoczne były łzy szczęścia. Po uroczystej akademii wszyscy udali się na wspólny Piknik Rodzinny w Kosutach. Na boisku Orlik odbył się mecz piłki nożnej uczniowie kontra rodzice. Szukanie ukrytych skarbów na zielonej murawie, konkurs pompowania balonów, czy też wspólny poczęstunek oraz ognisko to tylko niektóre z atrakcji.

Życzymy naszym drogim Rodzicom dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swych pociech.