Podsumowanie akcji „Pomóż zwierzakom i zgarnij nagrody dla klasy”

W dniach 19 maja – 3 czerwca 2022 r. w naszej szkole trwała akcja charytatywna „Pomóż zwierzakom i zgarnij nagrody dla klasy – edycja II”. Celem akcji była zbiórka karmy mokrej i suchej oraz koców, ręczników i materaców  dla podopiecznych Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę”.

W zbiórce mogły wziąć udział wszystkie grupy przedszkolne oraz klasy 1-8 szkoły podstawowej. Po raz kolejny pokazaliśmy, że mamy wielkie serca i  wspólnymi siłami udało nam się zebrać 433,89 kg karmy oraz 88 sztuk ręczników, koców i materaców. To imponujący wynik!

W imieniu zwierzaków podziękowania złożyła Pani Marta Michalak – Prezes Radzyńskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę”, a także psiaki, które mają swój tymczasowy dom u Pani Marty.

Zgodnie z regulaminem akcji, zostały przyznane dwie nagrody dla klas, które uzbierały najwięcej kg karmy.  Wyniki przedstawione zostały w następujący sposób: łączna ilość zebranej karmy mokrej i suchej podana w kilogramach + ilość koców/ręczników/materaców podana w sztukach.

Grupa Krasnoludki – 75,3 kg + 19 szt.

Grupa 0B – 64,57 kg + 9 szt.

Pozostałe wyniki:
Grupa 0A – 59,015 kg + 10 szt.
Klasa IA – 49,79 kg + 6 szt.
Grupa Biedronki – 29,65 kg + 10 szt.
Klasa IIIA – 28,32 kg + 4 szt.
Klasa IIB – 18,9 kg + 6 szt.
Grupa Słoneczka – 15,485 kg + 5 szt.
Klasa IIIB – 14,25 kg
Klasa IB – 12,13 kg
Klasa VIIB – 12 kg + 16 szt.
Klasa VA – 10 kg
Klasa IIA – 10 kg
Klasa VIA – 9,23 kg
Klasa IVB – 2,25 kg + 3 szt.
Pani Agata Skwarek – 35 kg

Nagrody rzeczowe dla dwóch pierwszych miejsc zostały ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję: dzieciom, rodzicom i nauczycielom – w szczególności pani Agacie!

Dziękujemy również Panom – Jarosławowi i Tomaszowi , na których męską pomoc zawsze możemy liczyć.

Organizatorzy: Beata Sprycha, Marta Krasucka i Marta Mućka