Od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku w naszej szkole odbyła się XXI edycja zbiórki monet „Góra Grosza”. Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności.

Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.

Zebrano pieniądze w kwocie 275, 29 zł, które wraz ze pieniędzmi zebranymi w poprzednim roku zostały przesłane do Towarzystwa „Nasz Dom”.

Szkolnymi koordynatorami akcji byli opiekunowie SK PCK: Anna Nowak, Joanna Smyk

Wyniki zbiórki: Klasa: 0B - 135,72 zł. ; Klasa II A - 39,41 zł. ; Klasa II B - 100,16 zł.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję!